ТОР 5 статей: Методические подходы к анализу финансового состояния предприятия Проблема периодизации русской литературы ХХ века. Краткая характеристика второй половины ХХ века Характеристика шлифовальных кругов и ее маркировка Служебные части речи. Предлог. Союз. Частицы КАТЕГОРИИ:
|
IV. Рухлива хвилинка.V. Гра «Відгадай загадку». Діти відгадують загадки. Виграє той, хто перший відгадає найбільше загадок.
Заняття №5 Мета: продовжувати вправляти в прямій та зворотній лічбі, розвивати зорове сприйняття, пам’ять, образне мислення. Обладнання: зображення лабіринту переплетених ліній. Хід заняття І. Привітання. ІІ. Вправа «Полічи». Діти називають числа від 1 до 7 і навпаки, потім від 2 до 8 і навпаки; від 1 до 5 і навпаки. ІІІ. Гра «Переплетені лінії». Дітям пропонується без допомоги пальців чи олівців з’єднати цифри з літерами. IV. Гра «Пригадай казкових героїв». Дати відповіді на такі запитання: Як звали дівчинку, що носила шапку червоного кольору? Як звали казкового героя, що був спечений з тіста і втік від бабусі і дідуся? Як звали лінивих мишенят з казки «Колосок»? Як звали поросят з казки «Троє поросят»? Назвіть героїв казки «Ріпка»? Назвіть герої казки «Рукавичка?» V. Рухлива хвилинка. VІ. Гра «Лабіринт». Знайти вихід з лабіринту. VІІ. Прощання.
Заняття №6 Мета: розвивати творче мислення, зорову та слухову пам’ять, логічне мислення. Обладнання: предметні зображення. Хід заняття І. Привітання. ІІ. Гра «Що яким буває?». Дітям пропонується назвати по три предмети, які можуть поєднувати дві названі ознаки. Наприклад: яскравий жовтий – світло, лампа, сонце. Пухнастий зелений Прозорий голубий Сильний добрий Солодкий легкий і т.д. ІІІ. Вправа «Знайди зірку». Діти повинні знайти на малюнку зайву зірку, пояснити свій вибір, зафарбувати зайву зірку синім кольором, а всі інші – жовтим. ІV. Рухлива хвилинка. V. Вправа «Пари слів». Дітям зачитують пари слів, які вони повинні постаратися запам’ятати: Тарілка – суп Листок – дерево Сонце – море Дощ – парасолька Цеглинка – будинок і т. д. Пошта – лист Зима – сніг Олівець – малюнок Мультфільм – телевізор Букви – книга Чобіт – нога Риба - вод Потім зачитуються тільки перші слова, а діти називають до них парні слова. VІ. Гра «Знайди геометричні фігури». Дітям пропонується знайти та розфарбувати певні геометричні фігури на малюнку. VІІ. Прощання. Заняття №7 Мета: продовжувати розвивати логічне та творче мислення, пам’ять та саморегуляцію, увагу. Обладнання: м’яч, предметні картинки, графічні завдання. Хід заняття І. Привітання. ІІ. Гра «Буває – не буває». Діти стоять у колі. Психолог кидає по черзі м’яч, а дитина, яка отримала м’яч, повинна відповісти на запитання, буває так чи ні. Мама пішла на роботу. Собака літає у небі. Поїзд летить по небу. Пташки ловлять комашок. Кішка хоче їсти. Людина в’є кубло. З хмари ллється дощ. Яблуко солоне. Бегемот заліз на дерево. Кішка гуляє по даху. Вночі світить сонце і т.д. ІІІ. Гра «Заповни матрицю». Дітям пропонується вибрати із пронумерованих предметів той предмет, якого бракує у матриці. ІV.Бесіда«Машиниминулого,теперішнього і майбутнього». Не нашли, что искали? Воспользуйтесь поиском:
|